Тәрбие басқармасының сайтына жариялау

09.11.2012

08.11.12 ж. сағат 15.30 Даңқ залында «Діни экстремизм және ланкестікке қарсы күресу» мақсатында  ҚазҰМУ ректорының тәртіп бойынша кеңесшісі Қуанышев М.В., СӘМҚДБ жетекші маманы Мошанов С.Ә., Денсаулық сақтау және фармациядағы менеджмент  факультетінің әдіскері Төлегенова Б.М. қатысуымен «Денсаулық сақтау және фармациядағы менеджмент» факультетінің студенттерімен кездесу өткізілді. Кездесуге 80 студент қатысты. Кездесу барысында студенттер назарына «Адасқандар» фильмі көрсетілді. Қазіргі кезде қоғамға қауіп төндіріп тұрған діни экстремизмді алдын алуға байланысты және оның ықпалына еріп кетпеу туралы  Қуанышев М.В. сөз сөйледі. Сөз соңында студенттердің сұрақтарына жауап берілді.

09.11.12 ж. сағат 12.00 «Concordia» театрында «Діни экстремизм және ланкестікке қарсы күресу» мақсатында  ҚазҰМУ ректорының тәртіп бойынша кеңесшісі Қуанышев М.В., СӘМҚДБ жетекші маманы Мошанов С.Ә., және жалпы медицина факультетінің декан орынбасарларының қатысуымен «Жалпы медицина» факультетінің 2-4 курс студенттерімен кездесу өткізілді. Оған 1200 студент қатысты. Кездесу барысында студенттер назарына «Адасқандар» фильмі көрсетілді. Қазіргі кезде қоғамға қауіп төндіріп тұрған діни экстремизмді алдын алуға байланысты және оның ықпалына еріп кетпеу туралы  Қуанышев М.В. баяндама жасады. Сөз соңында студенттердің сұрақтарына жауап берілді.