28.04.2016

2016 жылдың 20 сәуірінде «Тілдің меңгеру деңгейін жоғарлатуда халықаралық білім беру және стипендиялық бағдарламаның рөлі» тақырыбында ақпараттық семинар өткізілді. (Жауаптылар: кафедры меңгерушісі, доц.  Сулейменова О.Я.,кафедра оқу ісінің меңгерушісі,аға оқыт. Садыкова А.А.).

Бұл іс-шара оқытушылар мен «Жалпы медицина» және «Мейірбике ісі» факультеттерінің 1 курс студенттерін оқытудың интерактивті әдістерін енгізу аясында оқу-әдістемелік ақпараттармен және білім беру, стипендиялық бағдарламалармен таныстыру мақсатында өткізілді.

Қазақстан мен Германияда жазғы тілдік курстар, семестр немесе ғылыми-зерттеу стипендия,  білім берудіқолдайтын бағдарламалары, медицина, мәдениет және өнер және магистратура бойынша бірлескен білім беру және стипендия бағдарламаларын ұйымдастыратынГерманияның академиялық алмасу қызметі (DAAD)және Гете институтының жұмысы туралы презентация жасалды.

Шетел студенттерінің қатысуымен шағын концерт қойылды.