Вильям Шекспирдің өмірі мен шығармашылығына арналған “Happy I, that love and am beloved, Where I may not remove nor be removed” атты әдеби кеш

14.04.2016

Вильям Шекспирдің  өмірі мен шығармашылығына арналған

“Happy I, that love and am beloved,
Where I may not remove nor be removed
атты әдеби кеш.

Студенттерді рухани – өнегелі және эстетикалық тәрбие беру мақсатында 2016 жылдың 09 сәуірінде шеттілдер кафедрасы ұлы ағылшын ақыны және драматургі В. Шекспирдің шығармашылығына арналған әдеби кеш өткізді.

Кештің ұйымдастырушылары: шет тілдер кафедрасының меңгерушісі, доцент О.Я. Сулейменова,  кафедраның оқу- ісінің меңгерушісі, аға оқыт. А.А. Садыкова  және аға оқыт. И.В. Лозенко.

Әдеби- кеште студенттер В. Шекспирдің әйгілі трагедиялары мен комедияларынан үзінді  көрсетті: «Макбет», «Ромео және Джульетта», «Жазғы күнгі түс» онымен қатар №130, 154 сонеталарын оқыды.

Өткізілген іс-шара тәрбиелік және танымдық мәнге ие болды. Студенттер өз білімін кеңейтіп  Вильям Шекспирдің классикалық драматургиясы, театр өнері және Ұлыбританияның мәдениеті туралы ақпарат алды.