16.03.2015

2015ж. 25-27 наурыз аралығында Central Bohemia University АҚШтағы Халықаралық білім беру және аккредитациялық қоғамының жетекшілігімен және де бірнеше ішкі және шетелдік университеттермен біргелікте Чехия Республикасы, Прага қаласында Ғылым және білім берудегі ықпалдасу және инновация бойынша халықаралық конференциясын өткізеді.

Конференцияға қатысатын мақалалар:

• CrossRef объектісінің цифрлы идентификаторы DOI-ға ие болады
  • Ірі дерекқорларды индекстелінеді
  • Thomson Reuters Web of Science (Conference Proceedings Citation Index) дерекқорларына ұсынылады.

Конференцияға қатысу бағасы:

31.01.2015ж. дейін тіркелу 1.02.2015 ж. дейін тіркелу
  • Жеке: 150 евро
  • Виртуалды: 200 евро
  • Жеке: 180 евро
  • Виртуалды: 230 евро

Қатысу шарттары:

• Әр түрлі тақырыптар қарастырылады
  • Өткізу орны: Central Bohemia University орталығы, UTIA ғимараты, Чехия Республикасы Ғылым академиясы
  • Мақаланы өткізудің соңғы күні: 16.03.2015
  • Мақаланы [email protected] адресіне жіберу қажет
  • Мақалалар www.journals.cz сайтында жарияланады және конференция қорытындыларына арналған жинақта басып шығарылады
  • Қатысу: жеке немесе виртуалды (мақалаңызды Прагага келмей жіберуге болады)
  • Конференцияға қатысу туралы куәлік беріледі

Конференция бойынша толығырақ ақпаратты http://cbuic.cz сайтынан біле аласыздар.

Байланыс тұлғасы – Tatiana Reichlova: [email protected]

ф