Ғылыми (Ғылыми-әдістемелік) Кеңес

06.06.2013

Ғылыми Кеңес (Ғылыми-әдістемелік) 2011 жылдың 18-ақпанындағы № 407 IV ҚРЗ «Ғылым туралы» заңға сәйкес құрылған С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің (ары қарай – университет)  тұрақты заңдық күші бар кенес құру органы болып табылады және ғылыми – жоспарлық мәселелік комиссияның қызметін үйлестіреді (ҒЖМК). Ғылыми Кеңестің  (Ғылыми-әдістемелік) қызметі университеттің материалдық ресурстары мен ғылыми потенциалын бір жерге топтау жолы арқылы медициналық және фармацевтикалық ғылымдар бойынша маңызды зерттеулерді жоспарлауға және оны жүзеге асыруға бағытталған. Кеңес Университет ректорының (01.11.2012 ж. № 978) бұйрығымен құрылады және 15.09.2011 жылы бекітілген осы Ереже негізінде, әрі Университет басқармасының жарғысы мен құрылымына сәйкес әрекет етеді. Ғылыми Кеңес (Ғылыми-әдістемелік) өз қызметінде 2011 жылдың 18-ақпанындағы № 407 IV ҚРЗ «Ғылым туралы» заңымен, салалық бағдарламалармен, ҚР басқа да нормативтік құқықтық актілерін нұсқауға алады.

ҒЫЛЫМИ КЕҢЕС ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

БҰЙРЫҚ