«Қыз сұлуы қылығында, ақылы мен даналығында»

14.02.2014

Студенттердің әлеуметтік-мәдени құзыретін дамыту департаменті

ASF – Asfendiyarov Students Family cтуденттік ұйымы

Хабарландыру!!!

«Miss KazNMU – 2014» байқауы

«Қыз сұлуы қылығында, ақылы мен даналығында»

С.Ж.Асфендияров атындағы  Қазақ Ұлттық Медицина университетінің мәдени іс-шараларды қолдау аясында, тәрбиелік мәні бар  ұлттық салт дәстүрлерімізді  бүгінгі жас қыздарымыздың бойына сіңіру, әдемілік, нәзіктік,  сұлу да әсем асыл қасиеттерді ашу, эстетикалық талғамдарын арттыру мақсатында  университет қыздары арасында         «Miss KazNMU – 2014» байқауы өткізіледі. Өзіне сенімді, тартымды да ақылды, сұңғақ бойлы, жан-жақты, креативті, өнерлі қыздарымызды байқауға қатысуға шақырамыз!

Кастинг 28-ші ақпан күні  сағат 16.00-де «Cоncordia» театрында өткізіледі.

Кастингке қатысушы қыздар өздерімен  анкета және   портфолиоларын электронды және қағаз түрінде  ала келеді. Портфолия ішінде  өзі жайлы толық мәлімет, 5 түрлі фотосурет (қысқа, кешкі ұзын, ұлттық  көйлек киген, бойы толық көрінетін, күнделікті киім, ақ халат) киген  суреттер болуы қажет.

Асығыңыз, қапы қалмаңыз!

Байланыс: Көркемдік жетекші Салтанат Айкенқызы, ұялы тел. 8 777 826 05 90