08.10.2013

Диссертациялық кеңесте 6D110100- Медицина, 6D110200– қоғамдық денсаулық сактау мамандығы бойынша С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медициналық Университетінде Мысаев Аян Оралханұлының  6D110200– қоғамдық денсаулық сактау мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін ұсынылған «Жол-көлік апаттарында медициналық көмекті жетілдірудің медициналық-ұйымдастыру аспектілері» тақырыбындағы диссертациялық еңбегі қорғалады.

Семей Мемлекеттік Медицина Университетінің қоғамдық денсаулық сақтау және информатика кафедраларында диссертация орындалды.

Оппоненттер:

1. Калматаева Жанна Амантаевна – Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебінің ректоры, медицина ғылымдарының докторы (14.00.33), Қазақстан Республикасы.
  2. Дубицкий Андрей Андреевич – АҚ «Астана Медициналық университеті» №2 қоғамдық денсаулық сактау кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы (14.00.33), Қазақстан Республикасы.

Ғылыми жетекшісі:

Булегенов Толқын Алпысбайұлы – медицина ғылымдарының докторы, Семей қаласының Мемлекеттік Медициналық Университетінің хирургия интернатура кафедрасының доценті.

Ғылыми кеңесшісі:

Меирманов Серік Қасымханұлы – философия докторы (PhD), ассоциирленген профессор, денсаулық сактау басқармасының кафедрасы, Азия-Тыныш мұхиті зерттеулерінің колледжісі, Азия-Тыныш мұхиті университеті; Беппу қаласы, Жапония.

Ғылыми жобаны қорғау 2013 жылдың 5 қарашада сағат 14.00-де С.Д Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің диссертациялық кеңесінде өткізіледі.

Мекен-жайы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 94, ректорат ғимараты, 3 қабат, кіші конференц-залы.

Сайттың адресі: www.kaznmu.kz

Турдалиева Ботагоз Саитовна: тел: (сот) +77017253611, (жұмыс.) 3387028 (вн. 7165)

№ 1 қосымшасы- Қысқаша аннотация, № 2- Диссертация

02_аннотац_КАЗ.Мысаева А.О