Қаржы директоры – Басқарма мүшесі

Искаков Серикжан Сагимжанович

Искаков С.С. 1966 жылы туған. Алматы халық шаруашылығы институтын (1991) инженер-экономист біліктілігімен экономикалық Ақпаратты механикаландырылған өңдеуді ұйымдастыру мамандығы бойынша және Халықаралық бизнес академиясын (2002) үздік бітіріп, «Корпоративтік қаржы» мамандығы бойынша магистр академиялық дәрежесін (МВА) алды.
Искаков Серикжан Сагимжанович әкімшілік-басқарушылық және қаржылық қызметте үлкен тәжірибесі бар, шамамен 30 жыл қаржылық қызметті ұйымдастыру саласында, оның ішінде 25 жылдан астам басшылық лауазымдарда жұмыс істеген:
1991-1996 ж.-Ақпараттық технологиялар департаменті валюта басқармасының банкішілік операцияларды есепке алу бөлімінің бастығы «КРАМДС Банк» ААҚ желілері мен дерекқорларының әкімшісі;
1997-1999 ж. – «Қазкоммерцбанк» АҚ корреспонденттік қатынастар басқармасы бастығының орынбасары
1999-2000 ж. – «Қазақтелеком» АҚ Қаржы департаментінің менеджері
2000-2001 ж.  – «Қазақстан Халық Банкі» АҚ банктік талдау басқармасының бастығы
2001-2005 ж.  – «Наурыз Банк Қазақстан» АҚ Қаржы департаментінің директоры, басқарушы директоры
2006-2008 ж. – «фа Альянс Финанс» ЖШС вице-президенті, Президенті
2008-2010 ж. – «MAC Альянс» ЖШС Қаржы департаментінің директоры
2010-2012 ж. – «RBK Банк» АҚ Қаржы департаментінің директоры
2012-2013 ж. – «Сентрас Иншуранс»АҚ Басқарушы директоры
2014-2016 ж. – «Қазақстан-Британ техникалық университеті» АҚ сату жөніндегі менеджері
2016-2017 ж. – «Жаркент Фрукт» ЖШС қаржыгер-экономисі
2018-2020 ж. – UAB «Jusu vezimas» қаржылық кеңесшісі.
С.С.Искаков ұйымның қаржылық қызметіне қатысты өндірістік-шаруашылық және қаржы-экономикалық қызметті, әдістемелік және басқа материалдарды регламенттейтін Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтік құқықтық актілерін біледі; ұйымның жұмыс істеуі мен дамуының нормативтік-құқықтық негіздері, Даму стратегиясы, ұйымдастыру қағидаттары, мазмұны, нысандары мен әдістері, қаржы нарықтары мен өнімді өткізу нарықтарының жай-күйі мен даму перспективалары, Қаржы жұмысын ұйымдастыру, қаржы жоспарларын, ақша қаражатының болжамды баланстары мен бюджеттерін, өнімді (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу жоспарларын, пайда бойынша жоспарларды жасау тәртібі; қаржы ағындарын басқаруды қамтамасыз ететін қаржылық әдістер мен тетіктер жүйесі; ұйымға қысқа мерзімді және ұзақ мерзімді кредит беру, инвестициялар мен қарыз қаражаттарын тарту, өз қаражатын пайдалану, бағалы қағаздарды шығару және сатып алу, салықтық және басқа да міндетті төлемдерді, жарналарды есептеу тәртібі; қаржы ресурстарын бөлу тәртібі, қаржы салымдарының тиімділігін айқындау, айналым қаражатын нормалау; қаржылық есеп айырысулардың тәртібі мен нысандары, салық заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру туралы заңнаманың негіздері, қаржылық есеп және есептілік стандарттары; экономика, өндірісті, еңбек пен басқаруды ұйымдастыру; бухгалтерлік есеп; есептеу техникасы, телекоммуникация және байланыс құралдары.