Академиялық сапа бөлімі

Академиялық сапа департаменті университеттің құрылымдық бөлімшесі болып табылады және университеттің оқу ісі департаментінің басшысына тікелей бағынады.

Академиялық сапа бөлімінің негізгі мақсаты: білім беру қызметінің ішкі және сыртқы сапасын қамтамасыз ету рәсімдерін ұйымдастыру және өткізу.

Академиялық сапа бөлімінің міндеттері:

– саладағы әлемдік тәжірибені зерделеу және талдау

– жоғары білім сапасын қамтамасыз ету жүйелері, оларды енгізу бойынша ұсыныстар әзірлеу;

– білім сапасын ішкі қамтамасыз ету бойынша университеттің құрылымдық бөлімшелерінің қызметін үйлестіру;

– институционалдық және мамандандырылған аккредиттеу процесін үйлестіру;

– кері байланысты қамтамасыз ету және талдау;

– Білім беру бағдарламаларының рейтингісі бойынша жұмысты ұйымдастыру;

– QS рейтингтері бойынша оқу қызметі туралы мәліметтерді беру;

– Сапаны қамтамасыз етудің ішкі жүйесін әзірлеу бойынша оқытушылар мен әкімшілік көмекшілерге кеңес беру;

– университеттің алқалы-кеңесші органдарының жұмысына қатысу;

– сапа менеджменті жүйесінің, университеттің сапа саясатының және сапа саласындағы университеттің басқа да ішкі нормативтік құжаттарының талаптарын сақтау.

– сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлігінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы басқару жүйесінің, сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаттың, Қазақстан Республикасының ішкі тәртіп ережелері мен заңнамалық актілерінің талаптарын сақтау.

Бөлімнің орналасқан жері: Ректорат ғимараты, 2 қабат, №225, 253 кабинеттер

Байланыс мәліметтері:Жұмыс телефондары +7 (727) 338 70 90, (вн. 7382, 7516)

Академиялық сапа бөлімінің басшысы

Абылгазина Айгуль Есимжановна